Forumul colectionarilor de scoici
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul colectionarilor de scoici

Primul forum din Romania dedicat colectionarii scoicilor

Galerie de imagini
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Specie neidentificata
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptyVin Noi 29, 2013 9:20 pm Scris de unio

» Harry din Caransebes
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptySam Iul 20, 2013 9:20 pm Scris de unio

» Familia Tonnidae, genul Tonna - unii dintre uriasii lumii gasteropodelor
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptyMier Apr 10, 2013 9:21 pm Scris de harry

» Melci de uscat din Romania
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptyDum Mar 03, 2013 1:37 pm Scris de harry

» Gasteropode terestre - Cepaea vindobonensis (Ferussac, 1821)
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptySam Feb 16, 2013 1:17 pm Scris de Melinda

» Gasteropode terestre - Familia Bradybaenidae
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptyVin Ian 25, 2013 8:51 pm Scris de unio

» Familia Cardiidae
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptySam Ian 12, 2013 12:42 am Scris de Melinda

» Melci de apa
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptyMar Ian 08, 2013 6:00 pm Scris de unio

» Familia Strombidae
Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda EmptySam Ian 05, 2013 7:29 pm Scris de unio


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda Empty Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda Dum Oct 21, 2012 9:28 pm

Aragorn

Aragorn
Membru senior

Multumesc de informatii,sunt intotdeauna binevenite...nu am nici un exemplar in colectia mea...

https://s980.photobucket.com/albums/ae290/Aragorn_album/Colectie%

2Aragorn din Timisoara-Clasa Scaphopoda Empty Aragorn din Timisoara Dum Oct 21, 2012 9:52 pm

Aragorn

Aragorn
Membru senior

Stimata doamna administratoare,dragi forumisti...am deschis din greseala un nou topic...va rog sa ma scuzati.Postarea de mai sus trebuia sa fie in topicul SCAPHOPODES...in care ultima postare a avut-o Unio...imi cer scuze inca o data.
...si daca poate doamna administratoare sa ma ajute...va multumesc...

https://s980.photobucket.com/albums/ae290/Aragorn_album/Colectie%

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum